PE

Kimyasallara dayanımı ve çevresel gerilim çatlatması direnci yüksek, düşük sıcaklık uygulamalarında dayanım gösteren, hafifleştirme çalışmalarında kullanıma uygun ürünlerdir. Firmamız düşük yoğunlukludan yüksek yoğunluklulara kadar pek çok farklı Polietilen çeşidi ile üretim yapmaktadır.

PP

Polietilen grubuna kıyasla daya yüksek çalışma sıcaklıkları ve basınçlarda yüksek performans gösteren, düşük sıcaklık darbe dayanımı yüksek, gelişmiş elastik ve tokluk özellikleri ile birlikte düşük nem ve su emilim özelliğine sahip malzemelerdir.

XPE

Düşük sıcaklık koşullarında sunduğu yüksek darbe dayanımı, yüksek sıcaklık performansı, aşınma direnci, çevresel gerilimde çatlatma direnci, çapraz bağ ile güçlendirilmiş yapısı sayesinde standart polietilen ürünlerine göre üstün performansa sahiptir.

PA6

Rotasyon teknolojisinde kullanılan hammaddeler arasında, yüksek çalışma sıcaklıklarında yüksek mukavemet ve sertlik, yakıt ve yağ başta olmak üzere çeşitli kimyasallara yüksek direnç gösteren mühendislik ve performans plastiğidir. Polyolefin malzemelere kıyasla agresif koşullarda yüksek performans sunarken, proses edilebilirliği daha zordur.

PA12

Düşük sıcaklıkta yüksek darbe dayanımı, agresif kimyasal ortamlara bariyer özelliği gösteren, değişken ortam koşullarında ölçüsel kararlılığın koruyan, yüksek elastikiyet ve yorulma direnci sunan mühendislik plastiğidir.

PE + FOAM

Köpüklü katman teknolojisi ile üretilen polietilen köpük ürünler yüksek sağlamlık/ağırlık oranına sahiptir. Sunduğu yalıtım özellikleri, hafiflik ve elastikiyet özellikleriyle farklı uygulamalarda tercih sebebidir.

PE + VO

UL94 Plastik Malzemelerin Yanıcılık Standardı başta olmak üzere, farklı standartları karşılayan, yanmazlık ve düşük tutuşabilirlik özelliklerinin gerekli olduğu alanlarda kullanıma uygun, alev ilerlemez özelliğine sahip polietilen grubudur.